Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Nosiče bicyklov

Adaptér Thule Velo

Kompatibilný s nosičom Thule VeloCompact, slúži na rozšírenie kapacity z troch na štyri bicykle. Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 119,99 €

Adaptér pre Thule G6 Euroclassic

Slúži na rozšírenie kapacity nosiča Thule EuroClassic G6 z troch bicyklov na štyri. Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 199,99 €

Thule Euroride 940

Vysokokvalitný nosič na dva bicykle s predĺženou, 5 ročnou zárukou. Je vyrobený z pevnej ocele a plastových častí. Držiak je uzamykateľný a sklápací. Do batožinového priestoru sa teda dostanete aj v prípade, že sú bicykle naložené. Vďaka príjemnej cene je tento nosič vhodný pre náročného, ale aj menej náročného ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 300 €

Thule Velocompact 924

Nosič pre dva bicykle do hmotnosti 46 kilogramov, ktorý je vybavený rýchloupínacím systémom. Thule VeloCompact 924 je vybavený tiež sklopným systémom a je uzamykateľný. Technické parametre: Kapacita: 2 Nosnosť: 46kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový Upnutie: rýchloupínací systém Uzamykanie: áno Sklopenie: áno Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 419,99 €

Thule Velospace

Thule BackSpace Vám umožní pohodlne prepravovať náklad za vozidlom. Jednoducho, bez použitia náradia ho namontujete na výklopný cyklonosič Thule VeloSpace. Box Thule Velospace je veľmi ľahký, ale zároveň mimoriadne odolný. Ak potrebujete zvýšiť kapacitu svojho vozidla, je ideálnou voľbou. Má nosnosť 50 kg a objem až 300 ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 469,99 €

Thule Velocompact 926

Stojan má kapacitu na tri bicykle, pričom je možné ho rozšíriť na štyri. Ako všetky nosiče značky Thule má rýchloupínací a sklopný systém a tiež možnosť uzamykania nosiča o ťažné zariadenie a bicykla o nosič. Technické parametre: Kapacita: 3 Rozšíriteľný na 4: áno Nosnosť: 60kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 545 €

Thule Velocompact 926 + adaptér

Stojan na ťažné zariadenie spolu s adaptérom, vďaka ktorému sa jeho kapacita zvýši z troch bicyklov na štyri. Samozrejmosťou je uzamykanie, sklopná funkcia a rýchloupínací systém. Technické parametre: Kapacita: 4 Rozšíriteľný na 4: áno Nosnosť: 60kg Hmotnosť: 14kg Konektor: 13 pólový Upnutie: rýchloupínací systém ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH: 734 €