Viac informácií

Nosiče bicyklov

Adaptér Hakr Middle

Rozširujúci adaptér pre ďalší bicykel pre nosič Hakr Middle. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 55 €

Rampa pre elektrické bicykle pre Cykell T21, T31

S touto nakladacou rampou bude uloženie bicyklov do nosičov Cykell hračka. Po jej upevnení na nosič zvládne naloženie bicykla aj dieťa! Viac »

Skladom
Cena s DPH: 59 €

Adaptér pre 3. bicykel pre MFT MC Family

Adaptér na tretí bicykel pre model MFT Multi Cargo Family. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 69 €

Adaptér pre 4. bicykel pre MFT MC Family

Rozširujúci adaptér je určený pre model MFT Multi Cargo Family. Zvyšuje jeho kapacitu z troch na štyri bicykle. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 79 €

Adaptér Atera Strada Evo 3

Rozširuje prepravnú kapacitu nosiča o jeden bicykel. Vhodný pre Atera Strada EVO 2 a 3. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 100 €

Adaptér Atera Strada Sport M3

Rozširujúci adaptér pre ďalší bicykel pre nosič Atera Strada Sport. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 100 €

Rozširujúci nástavec pre Cykell T2, T3

Potrebujete zvýšiť kapacitu nosičov Cykell T2 a T3? V tom prípade siahnite po tomto rozširujúcom nástavci, ktorý umožní pridať na nosiče jeden bicykel naviac. Jeho montáž a demontáž je veľmi rýchla a jednoduchá. Technické informácie: Vhodný pre: Cykell T2, T3 Rýchlomontáž: áno Záruka: 5 rokov Viac »

Skladom
Cena s DPH: 106 €

Adaptér Thule Velo

Kompatibilný s nosičom Thule VeloCompact, slúži na rozšírenie kapacity z troch na štyri bicykle. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 119,99 €

Adaptér Atera Strada DL3

Adaptér rozširujúci kapacitu nosiča Atera Strada Sport o bicykel navyše. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 120 €

Adaptér pre 3. bicykel Westfalia

Rozširujúci adaptér pre tretí bicykel na nosič Westfalia Portilo 2 BC 60. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 139 €

MFT Multi Cargo 2 Family

Tento rodinný nosič má kapacitu dva bicykle, pričom je rozšíriteľný až na štyri. Je veľmi flexibilný, bezpečný a ľahký, čím sa uľahčuje manipulácia. MFT Multi Cargo 2 Family je určený na bicykle s priemerom kolies až do 72mm. Je uzamykateľný a tak zabezpečený voči krádeži. Technické informácie: Maximálna nosnsoť: 80 ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 199 €

Adaptér pre Thule G6 Euroclassic

Slúži na rozšírenie kapacity nosiča Thule EuroClassic G6 z troch bicyklov na štyri. Viac »

Skladom
Cena s DPH: 199,99 €

ProUser Amber 2

S rýchloupínacím mechanizmom je tento nosič značky ProUser užívateľsky veľmi obľúbený. Je vybavený sklopnou funkciou, možnosťou uzamykania a zamykania bicyklov. Je vyrobený z kvalitnej galvanizovanej ocele. Nosič Amber 2 je určený pre dva bicykle do hmotnosti 50kg. Technické informácie: Počet bicyklov max. 2 Sklopená ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 218 €

Buzz Cruiser 2

Nosič Buzz Cruiser pre dva bicykle je vybavený svetelnou tabuľou s držiakom ŠPZ. Patentovaný kužeľovitý upevňovací systém spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. Upínacie pásy umožňujú veľmi rýchle a zároveň pevné upevnenie kolies bicyklov. Svorky nosiča sú dostatočne veľké na to, aby udržali aj bicykle so širšími ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 259 €

ProUser Amber 3

Kvalitný nosič pre tri bicykle, vyrobený z pevnej galvanizovanej ocele. S hmotnosťou len 16 kg zvládne zaťaženie do 60kg. Vybavený je patentovaným rýchloupínacím systémom pre jednoduché použitie. Nosič Amber 3 má sklopnú funkciu a možnosť uzamknutia bicyklov, aj nosiča k ťažnému zariadeniu. Technické informácie: Počet ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 265 €

Hakr Middle Trip 3 výklopný

Nový nosič bicyklov na ťažné zariadenie TRIP 3 MIDDLE je určený na prepravu troch bicyklov. Upínacia páka smerujúca do stredu nosiča umožňuje ľahkú montáž. Váha 15,6 kg je zárukou jednoduchej manipulácie. Vďaka možnosti ručného odklopení nosiča aj s bicyklami sa pohodlne dostanete do kufra. Nový Trip je možné rozšíriť ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 266,40 €

Westfalia Portillio Box 200l

Ak potrebujete batožinový priestor navyše, ideálnou voľbou je box Westfalia Portillio BOX 200L. Jeho kapacita je až 200 l a zvládne previezť náklad o hmotnosti 45kg. Box sa jednoducho namontuje na nosič bicyklov Westfalia bez potreby použiť náradie. Jeho veko je odnímateľné pre prípad, že do boxu potrebujete umiestniť ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 275 €

Buzz Cruiser 3

Jednou z výhod nosiča Buzz Cruiser 3 je jeho ľahká uskladniteľnosť. Keď sa nepoužíva, je možné uložiť ho do batožinového priestoru vozidla. Je určený pre tri bicykle, ktoré môžu mať rôzne rozmery – od malých detských, až po veľké bicykle. Popruhy tohto nosiča sú dostatočne dlhé, aby udržali aj väčšie ráfiky. ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 289 €

Thule Euroride 940

Vysokokvalitný nosič na dva bicykle s predĺženou, 5 ročnou zárukou. Je vyrobený z pevnej ocele a plastových častí. Držiak je uzamykateľný a sklápací. Do batožinového priestoru sa teda dostanete aj v prípade, že sú bicykle naložené. Vďaka príjemnej cene je tento nosič vhodný pre náročného, ale aj menej náročného ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 299,99 €

ProUser Amber 4

Rodinný nosič ProUser Amber4 s kapacitou pre štyri bicykle a nosnosťou do 60kg. Je vhodný pre všetky typy bicyklov a pre rôzne veľkosti kolies. Kolesá sú v nosiči upevnené v širokých stabilných plastových držiakoch. Upínanie na ťažné zariadenie je veľmi rýchle a jednoduché, pričom nosič je uzamykateľný. Nosič je ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 311 €

Buzz Spark 2

Nosič Buzz Spark 2 je určený pre dva bicykle rôznych rozmerov. Vhodný je na okrúhle, ale aj oválne bicyklové rámy. Vodiči ocenia sklopnú funkciu, ktorá umožňuje prístup k batožinovému priestoru bez nutnosti skladania bicyklov, či dokonca samotného nosiča. Sklápanie je dostatočné aj pre vozidlá s vertikálnym otváraním ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 335 €

Atera Strada Sport M2

Na trhu veľmi obľúbený nosič Sport M2 určený k preprave jedného klasického alebo dvoch elektrobicyklov. Možnosť použiť adaptér a rozšíriť tak kapacitu nosiča. Vďaka malým rozmerom je vynikajúco skladovateľný a zmestí sa do batožinového priestoru takmer každého vozidla. Výhodou nosičov na ťažné zariadenie značky Atera ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 345 €

MFT Euro-Select Compact

Jeho hmotnosť je len 14,5 kg a je tak najľahším nosičom na trhu, pričom má nosnosť až 60 kg. Jeho kapacita je dva bicykle. Na ťažné zariadenie sa dá pripevniť veľmi jednoducho, bez použitia náradia. Vyklápacia funkcia umožňuje prístup k batožinovému priestoru auta bez nutnosti skladať bicykle. Technické informácie: ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 365 €

Atera Strada DL2

Nosič, v ktorom je možné prepravovať dva klasické bicykle. Ako u všetkých modelov Atera, aj tento je obľúbený hlavne vďaka vysúvacej funkcii. Vďaka nej sa dá stojan s bicyklami vysunúť tak, aby vznikol priestor na manipuláciu s batožinou. Tento systém ocenia aj majitelia vozidiel, ktorých zadné dvere sa otvárajú do ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 369 €

Buzz Quatro

Buzz Quatro je rodinný nosič, s ktorým pohodlne odveziete štyri bicykle. Tento nosič má patentovaný kužeľovitý upínací systém, ktorý je veľmi jednoduchý, rýchly a bezpečný. Nosič je uzamykateľný a dá sa zaistiť poistnou skrutkou. Držiaky kolies sú uspôsobené aj na veľmi malé bicykle. Popruhy umožňujú bezpečné upevnenie ... Viac »

Skladom
Cena s DPH: 375 €