Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Príslušenstvo k autochladničkám

Strážca napätia pre termoelektrické autochladničky WAECO CoolPower M-50U-12V

Strážca napätia zabudovaný v prívodnom kábli pre univerzálne 12V pripojenie prístrojov (prevažne autochladniček) s maximálnym prúdovým odberom 5A do autozapaľovača. Strážca napätie zaisťuje automatické odpojenie prístroja pri poklese napätia a opätovné pripojenie prístroja pri normálnom napätí, indikácia LED diódou.   Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH / ks: 19,90 €

Napájací zdroj WAECO CoolPower EPS817 pre autochladničky

Napájací zdroj WAECO CoolPower EPS817 na pripojenie termoelektrických 12V mobilných chladničiek k sieti 230V. Vstup - AC sieťová vidlica, výstup - zastrčka pre autokonektor.   Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH / ks: 37,16 €

Upevňovacia sada pre kompresorové autochladničky WAECO séria CF a CDF

Univerzálna upevňovacia sada pre kompresorové autochladničky WAECO CoolFreeze CF-25, CF-35, CF-40, CF-50 a WAECO CoolFreeze CDF-35, CDF-45.Každá autochladnička musí byť z bezpečnostných dôvodov inštalovaná a namontovaná vo vozidle takým spôsobom, aby nebola zdrojom alebo príčinou poranenia osôb či poškodenia majetku. Autochladničky ... Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH / ks: 40,01 €

Napájací zdroj WAECO CoolPower EPS100 pre autochladničky

Napájací zdroj WAECO CoolPower EPS100 na pripojenie kompresorových 12/24V autochladniček s kompresorom BD35F s prioritou na sieť 230V. Vstup - AC sieťová vidlica a DC konektory, výstup - dutinka a DC konektory pre voľné vodiče.   Viac »

Momentálne nedostupné
Cena s DPH / ks: 61,05 €