Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 319,90 €

Waeco CoolFreeze CFX 50

Kompresorový chladiaci a mraziaci box s objemom 46l dokáže chladiť a mraziť až do -22°C aj za extrémnych vonkajších podmienok. Okrem zdroja 12/24/100/240V funguje aj na solárny pohon. Vďaka špeciálnej CFX elektronike pracuje maximálne efektívne a spotrebuje až o 35% menej energie. Voľne nastaviteľná teplota a pamäťová ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 861,86 €

Waeco TropiCool TCX 21

Vybavená inteligentným systémom spotreby a šetrenia, so špeciálnou TCX elektronikou autochladnička Waeco TropiCool TCX 21 dokáže zabezpečiť všetko potrebné pre čerstvosť vašich potravín a nápojov a zároveň eliminovať využitie energie na minimum. Chladiť do 30 °C pod teplotu okolia či ohrievať do + 65 °C nie je žiadny ... Viac »

4 ks skladom
Cena s DPH: 204,86 €

Waeco CoolFreeze CDF 36

Kompresorová autochladnička s objemom 31l a chladiacimi schopnosťami do -15°C si poradí aj v tropickom počasí. Vysoko výkonný kompresor s napojením na 12/24V je spoľahlivý za akýchkoľvek podmienok. Odnímateľné veko a vnútorné LED osvetlenie uľahčujú prístup a zjednodušujú manipuláciu. Sieťový adaptér a zaisťovací popruh ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 530,57 €

Waeco TropiCool TCX 35

Čerstvosť a sviežosť bez zbytočného plytvania vám autochladnička Waeco TropiCool TCX 35 zabezpečí bez najmenších okolkov. Túto šikovnú cestovnú asistentku si vďaka jej hi-tech parametrom obľúbite už na vstupnom pohovore. A pokiaľ sa tak nestane ihneď, jej špeciálna TCX elektronika v súčinnosti s inteligentným obvodom ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 259 €

Waeco TropiCool TCX 14

Inteligentne flexibilná a maximálne šetrná partnerka na vaše cesty za dobrodružstvom vás nenechá na pochybách, že ste si vybrali správne. Autochladnička Waeco TropiCool TCX 14 vás prekvapí svojím racionálnym zmýšľaním, ktoré je výsledkom synergie špeciálnej TCX elektroniky a inteligentného obvodu. Práve vďaka nim ... Viac »

7 ks skladom
Cena s DPH: 189 €

Mobicool FR40 AC/DC

Kompaktne flexibilný chladiaci box s objemom 38 l je jednoducho zbaliteľný vďaka vyklápaciemu a odnímateľnému veku i vnútornému osvetleniu a pohodlne spratný i do menších interiérov osobných vozidiel, do ktorých ho ľahko prenesiete pomocou vyklápacích rukovätí. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 449 €

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Z našich najobľúbenejších chladničiek vyberáme: