Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Dometic CombiCool RF 60, 50 mbar

Bez ohľadu na dostupný zdroj energie, hybridné napájanie na 12 V/230 V, prípadne plyn zvládne takmer akúkoľvek energetickú situáciu a bez zbytočného nadmerného hluku vám zabezpečí dôsledné chladenie potravín a nápojov až do 30 °C pod okolitú teplotu. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 367,19 €

Waeco CoolFun SC 30 AC/DC

Vďaka tomuto praktickému pomocníkovi budú vaše potraviny a nápoje vždy v tej správnej či požadovanej teplote, nech ste kdekoľvek. Jednoducho si zbaľte svojich 29 l zásob do praktického prenosného chladiaceho boxu a užívajte si. Autochladnička Waeco CoolFun SC 30 zatiaľ všetko nielen postráži, ale i vychladí či dokonca ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 87,59 €

Mobicool FR35 AC/DC

Štýlová šedo-modrá kombinácia vonkajšieho obalu a vnútornej polyuretánovej izolácie so spoľahlivo výkonným hermetickým kompresorom s riadiacou elektronikou fungujúcou na 12 V/ 230 V dokáže vychladiť 34 l objemu rýchlo a úsporne zároveň. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 442,81 €

Dometic Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 349,90 €

Waeco TropiCool TCX 21

Vybavená inteligentným systémom spotreby a šetrenia, so špeciálnou TCX elektronikou autochladnička Waeco TropiCool TCX 21 dokáže zabezpečiť všetko potrebné pre čerstvosť vašich potravín a nápojov a zároveň eliminovať využitie energie na minimum. Chladiť do 30 °C pod teplotu okolia či ohrievať do + 65 °C nie je žiadny ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 220,31 €

Waeco Bordbar TE 21 ISO

Termoelektrický chladiaci box s objemom 25l je prispôsobený na výšku 2l fľaše a zároveň spratný v malom vozidle. S ľahkou váhou 3,7kg a viacúčelovou rukoväťou je ideálny na prenos. Postačí mu 12V prúdu pri klasickom napojení, pričom chladí do 18° pod okolitú teplotu. Autochladnička ideálna na cestovanie s malými deťmi ... Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 342,01 €

Waeco CoolFreeze CFX 95DZ2

Táto futuristická technika vám cestu kamkoľvek určite spríjemní. Chladenie i mrazenie v jednom boxe Waeco CoolFreeze CFX 95DZ2 navyše v dvoch oddelených a samostatne nastaviteľných chladiacich zónach, zabezpečené prostredníctvom aktuálne najsilnejšieho kompresora na trhu momentálne nemá súpera. Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 1299 €