Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Dometic CombiCool ACX 40, 50 mbar

Neohraničená zábava vás čaká s autochladničkou Dometic CombiCool ACX 40 G, ktorá vďaka svojmu hybridnému napájaniu funguje bez akýchkoľvek limitov i mimo pevného zdroja energie. Pomocou plynu s možnosťou regulácie, môžete (s)chladiť 40 l čistého objemu podľa vášho vkusu až do 30 °C pod okolitú teplotu. Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 257 €

Dometic CombiCool ACX 40 G

Ďalšia novinka roku 2016 z dielne Dometic poskytuje variabilitu napájania bez obmedzení. Neohraničená zábava vás čaká s autochladničkou Dometic CombiCool ACX 40 G, ktorá vďaka svojmu hybridnému napájaniu funguje bez akýchkoľvek limitov i mimo pevného zdroja energie. Viac »

Momentálne nedostupné, informujte sa
Cena s DPH: 282 €

Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 319,90 €

Dometic Combicool ACX 35 50 mbar

Novinka roku 2016 pod hliníkovým obalom ukrýva 31 l objemu a absorpčnú jednotku s absolútne tichým chodom. Vychladiť svoj náklad do 30 °C pod okolitú teplotu, udržať 1,5 – 2 l fľaše vo zvislej pozícii či prepnúť z 12 V v aute na 230 V v kempe, prípadne na plyn mimo objektu či vo voľnej prírode je pre autochladničku ... Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 239,90 €

Waeco CoolFun S 28DC

Ak obľubujete životný či fashion štýl námorníka, chladiaca taška Waeco CoolFun S 28DC by vo vašej výbave určite nemala chýbať. Moderná béžovo-modrá pásikavá a navyše vysoko praktická chladiaca taška disponuje početnými výhodami zvon aj zdnu. Viac »

6 ks skladom
Cena s DPH: 69 €

Waeco Bordbar TE 21 ISO

Termoelektrický chladiaci box s objemom 25l je prispôsobený na výšku 2l fľaše a zároveň spratný v malom vozidle. S ľahkou váhou 3,7kg a viacúčelovou rukoväťou je ideálny na prenos. Postačí mu 12V prúdu pri klasickom napojení, pričom chladí do 18° pod okolitú teplotu. Autochladnička ideálna na cestovanie s malými deťmi ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 342,90 €

Dometic CombiCool RF 62, 30 mbar

Klasicky biela, moderne výkonná a rozmerovo spratná autochladnička Dometic CombiCool RF 62 udrží vaše potraviny a nápoje čerstvé a príjemne vychladené až do 30 °C pod okolitú teplotu. Sama pritom pre svoju prevádzku veľa nepotrebuje. Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 419,14 €

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Z našich najobľúbenejších chladničiek vyberáme: