Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Dometic CombiCool RF 62, 30 mbar

Klasicky biela, moderne výkonná a rozmerovo spratná autochladnička Dometic CombiCool RF 62 udrží vaše potraviny a nápoje čerstvé a príjemne vychladené až do 30 °C pod okolitú teplotu. Sama pritom pre svoju prevádzku veľa nepotrebuje. Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Dometic CombiCool ACX 40, 30 mbar

Neohraničená zábava vás čaká s autochladničkou Dometic CombiCool ACX 40 G, ktorá vďaka svojmu hybridnému napájaniu funguje bez akýchkoľvek limitov i mimo pevného zdroja energie. Pomocou plynu s možnosťou regulácie, môžete (s)chladiť 40 l čistého objemu podľa vášho vkusu až do 30 °C pod okolitú teplotu. Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Waeco CoolFreeze CF 11

Kvalitné kompresorové chladenie v energetickej triede A++ je priam neuveriteľne ukryté v chladiacom boxe Waeco CoolFreeze CF 11 s objemom 10,5 l, čo sa ešte nedávno zdalo nereálnym. Okrem bežného napájania na 12 V/ 24 V/ 230 V si tento skromný elegán vystačí aj so solárnou energiou, pričom aj jeho komunikácia s vami je ... Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Waeco CoolFun SC 38 AC/DC, 12/230V

Dostatočný objem 37 l môžete s kľudom využiť naplno, nakoľko vďaka transportným kolieskam a dlhej rukoväti ho bez problémov preveziete kamkoľvek. Napájanie na 12 V prípadne 230 V umožňuje spojazdniť chladiaci box počas jazdy i v pokoji, kým dvojitá ventilácia je zárukou rýchlej distribúcie chladu alebo tepla. Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Waeco CoolFun SC 30 AC/DC

Vďaka tomuto praktickému pomocníkovi budú vaše potraviny a nápoje vždy v tej správnej či požadovanej teplote, nech ste kdekoľvek. Jednoducho si zbaľte svojich 29 l zásob do praktického prenosného chladiaceho boxu a užívajte si. Autochladnička Waeco CoolFun SC 30 zatiaľ všetko nielen postráži, ale i vychladí či dokonca ... Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Waeco TropiCool TCX 21

Vybavená inteligentným systémom spotreby a šetrenia, so špeciálnou TCX elektronikou autochladnička Waeco TropiCool TCX 21 dokáže zabezpečiť všetko potrebné pre čerstvosť vašich potravín a nápojov a zároveň eliminovať využitie energie na minimum. Chladiť do 30 °C pod teplotu okolia či ohrievať do + 65 °C nie je žiadny ... Viac »

1 kus na výrobnom sklade, osobne do 5 dní, kuriérom do 9.6.

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.