Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Dometic CombiCool ACX 40, 50 mbar

Neohraničená zábava vás čaká s autochladničkou Dometic CombiCool ACX 40 G, ktorá vďaka svojmu hybridnému napájaniu funguje bez akýchkoľvek limitov i mimo pevného zdroja energie. Pomocou plynu s možnosťou regulácie, môžete (s)chladiť 40 l čistého objemu podľa vášho vkusu až do 30 °C pod okolitú teplotu. Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 257 €

Waeco CoolFreeze CFX 95DZ2

Táto futuristická technika vám cestu kamkoľvek určite spríjemní. Chladenie i mrazenie v jednom boxe Waeco CoolFreeze CFX 95DZ2 navyše v dvoch oddelených a samostatne nastaviteľných chladiacich zónach, zabezpečené prostredníctvom aktuálne najsilnejšieho kompresora na trhu momentálne nemá súpera. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 1299 €

Waeco CoolFun SC 26

Vzhľadovo nenápadný, zato všestranne praktický chladiaci box je nenáročný na prevádzku, zato z vašich nárokov nepoľaví. Pri napojení na 12 V/ 24 V dokáže nielen vychladiť do 18 °C pod okolitú teplotu, ale i ohriať do + 65 °C objem 25 l, ktorého náplň je čisto na vás, pričom 2 l fľaše v stojatej polohe nie sú problémom, ... Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 76,90 €

Waeco TropiCool TCX 35

Čerstvosť a sviežosť bez zbytočného plytvania vám autochladnička Waeco TropiCool TCX 35 zabezpečí bez najmenších okolkov. Túto šikovnú cestovnú asistentku si vďaka jej hi-tech parametrom obľúbite už na vstupnom pohovore. A pokiaľ sa tak nestane ihneď, jej špeciálna TCX elektronika v súčinnosti s inteligentným obvodom ... Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 259 €

Dometic CombiCool RF 60, 50 mbar

Bez ohľadu na dostupný zdroj energie, hybridné napájanie na 12 V/230 V, prípadne plyn zvládne takmer akúkoľvek energetickú situáciu a bez zbytočného nadmerného hluku vám zabezpečí dôsledné chladenie potravín a nápojov až do 30 °C pod okolitú teplotu. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 342 €

Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 319,90 €

Mobicool FR40 AC/DC

Kompaktne flexibilný chladiaci box s objemom 38 l je jednoducho zbaliteľný vďaka vyklápaciemu a odnímateľnému veku i vnútornému osvetleniu a pohodlne spratný i do menších interiérov osobných vozidiel, do ktorých ho ľahko prenesiete pomocou vyklápacích rukovätí. Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 449 €

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Z našich najobľúbenejších chladničiek vyberáme: