Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Waeco TropiCool TCX 14

Inteligentne flexibilná a maximálne šetrná partnerka na vaše cesty za dobrodružstvom vás nenechá na pochybách, že ste si vybrali správne. Autochladnička Waeco TropiCool TCX 14 vás prekvapí svojím racionálnym zmýšľaním, ktoré je výsledkom synergie špeciálnej TCX elektroniky a inteligentného obvodu. Práve vďaka nim ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 189 €

Waeco TropiCool TC 07

Termoelektrický chladiaci box minimálnych rozmerov a hmotnosti len 2,8kg je ideálny do malého vozidla aj na prenos mimo neho. Napojený na 12/230V objem 7l potravín uskladní, schladí (do 25° pod okolitú teplotu), aj ohreje (+ 65°C), pričom vďaka špeciálnej elektronike efektívne šetrí energiu. Vhodný na cestovanie s ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 144,86 €

Waeco CoolFreeze CFX 40

Kompresorový chladiaci a mraziaci box má objem 38l a samostatný 7l priečinok pre prehľadnejšie vnútorné usporiadanie. Vhodný aj do extrémnych vonkajších podmienok, kde dokáže chladiť a mraziť až do -22°C. 12/24/100/240V prípadne solárny zdroj využíva maximálne efektívne a úsporne. Vďaka CFX elektronike dokáže ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 787,64 €

Waeco CoolFun CK 40D Hybrid

Jednoduchý čierny box sa tvári nenápadne, zato ukrýva presne to, čo na kempovanie či iný relax potrebujete. Autochladnička CoolFun CK 40D Hybrid je jednotkou zvládajúcou zdvojené funkcie. Či od nej požadujete normálne alebo hlboké chladenie, počas jazdy alebo v cieli, každé vaše želanie je pre ňu výzvou. Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 319,90 €

Waeco TropiCool TCX 35

Čerstvosť a sviežosť bez zbytočného plytvania vám autochladnička Waeco TropiCool TCX 35 zabezpečí bez najmenších okolkov. Túto šikovnú cestovnú asistentku si vďaka jej hi-tech parametrom obľúbite už na vstupnom pohovore. A pokiaľ sa tak nestane ihneď, jej špeciálna TCX elektronika v súčinnosti s inteligentným obvodom ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 259 €

Waeco CoolFreeze CDF 36

Kompresorová autochladnička s objemom 31l a chladiacimi schopnosťami do -15°C si poradí aj v tropickom počasí. Vysoko výkonný kompresor s napojením na 12/24V je spoľahlivý za akýchkoľvek podmienok. Odnímateľné veko a vnútorné LED osvetlenie uľahčujú prístup a zjednodušujú manipuláciu. Sieťový adaptér a zaisťovací popruh ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 530,57 €

Waeco CoolFreeze CFX 28

Moderný chladiaci box Waeco CoolFreeze CFX 28 pomocou vysoko výkonného kompresora a extra silnej izolácie nielen dokonale chladí a extrémne mrazí až do – 22 °C, ale zároveň znižuje spotrebu energie až o 35 % v porovnaní so staršími súrodencami, čo je skutočne úctyhodný výkon na 26 l a minimalistických 13 kg ukrytých ... Viac »

1 ks u výrobcu
Cena s DPH: 649 €

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Z našich najobľúbenejších chladničiek vyberáme: