Viac informácií

Autochladničky Waeco, Dometic, Mobicool

Waeco CoolFreeze CDF 11

Kompresorová prenosná chladnička s objemom 10,5l vychladí a zamrazí do -18°C. Extrémne kompaktná a spratná do akéhokoľvek priečinku aj v malom vozidle či priestore, pričom počas jazdy sedí bezpečne pripútaná. Vďaka dvom integrovaným držiakom na nápoje poslúži aj ako príručný stolík nielen počas jazdy. Vyžaduje len 12 ... Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 384,86 €

Waeco BordBar TF-14

Termoelektrický chladiaci box vo vzhľade praktickej tašky s objemom 14l vďaka optimalizovanej izolácii chladí až do 25° pod okolitú teplotu pri napojení na 12V. S ľahkou váhou 4,6kg a vďaka praktickým popruhom je jednoducho prenosný a maximálne praktický na cesty s malými deťmi aj za prácou. S vonkajšími úložnými ... Viac »

2 ks skladom
Cena s DPH: 136,29 €

Mobicool U26 DC

Termoelektrická autochladnička s objemom 26l a hmotnosťou 3,7kg je ideálna na prenos, prepravu aj piknik. 2l fľaše uchová na výšku a vychladí do 18° pod okolitú teplotu s napojením na bežný 12V zdroj. Multifunkčná rukoväť autochladničky slúži nielen na jej prenos, ale aj podperu a fixáciu veka, čím uľahčuje manipuláciu ... Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 49 €

Waeco CoolFreeze CDF 36

Kompresorová autochladnička s objemom 31l a chladiacimi schopnosťami do -15°C si poradí aj v tropickom počasí. Vysoko výkonný kompresor s napojením na 12/24V je spoľahlivý za akýchkoľvek podmienok. Odnímateľné veko a vnútorné LED osvetlenie uľahčujú prístup a zjednodušujú manipuláciu. Sieťový adaptér a zaisťovací popruh ... Viac »

6 ks skladom
Cena s DPH: 530,57 €

Mobicool K30 AC/DC

Termoelektrický chladiaci box s objemom 29 l a výškou na 2 l fľaše sa duálne napája na 12/ 230 V počas aj mimo jazdy. Dvojitá ventilácia napomáha rýchlejšiemu chladeniu až do 18 °C pod okolitú teplotu, kým kvalitná izolácia zabraňuje úniku chladu. Ľahká na prenos, nenáročná na údržbu, pohodlná na použitie, vhodná na ... Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 77,99 €

Dometic CombiCool RC 1200 EGP, 50 mbar

Absorpčný chladiaci box s objemom 41l je vybavený 3 možnosťami napojenia na zdroj – 12/ 230V a plynové napojenie s možnosťou regulácie. 20°-vé chladenie a ideálna nerušivá prevádzka sú optimálne na využitie v kempe či na jachte. Odolné a zároveň elegantné hliníkové telo a zásobník na kocky ľadu sú jeho prednosťami pre ... Viac »

1 ks skladom u výrobcu
Cena s DPH: 216 €

Waeco BordBar AS 25

Termoelektrický chladiaci box s objemom 20l a hmotnosťou len 4,3kg je predurčený na krátke trasy a jednoduchý prenos kamkoľvek. Chladí do 18° pod okolitú teplotu, spadá do triedy A++ a počas jazdy ho možno bezpečne pripútať. Ponúka vonkajšie vrecká a priečinky pre veci pod kontrolou. Skvelé univerzálne riešenie na ... Viac »

1 ks skladom
Cena s DPH: 112,20 €

Nielen vaše auto a vy potrebujete počas horúcich dní na cestách schladiť. Aj vaše potraviny to uvítajú. Aby ste sa mohli osviežiť kedykoľvek a kdekoľvek, pasujte za svojho letného spolujazdca nielen na dovolenkové cesty kvalitný chladiaci box či autochladničku.

Mobilné chladiace a mraziace technológie na hi-tech úrovni, excelentne premyslené interiéry, účelné detaily a trendy prevedenie, to všetko v jednom chladiacom boxe vám poskytnú značkové autochladničky z nemeckých dielní Waeco a Dometic.

Autochladničky a ich možnosti

Kde a akým spôsobom plánujete mobilné chladenie využívať, vám pomôže odhaliť, ktorá autochladnička je pre vás tá pravá.

  • termoelektrické autochladničky - chladenie a vyhrievanie v jednom boxe poskytujú práve a len termoelektrické autochladničky, ktoré sú natoľko ľahké, že ich budete chcieť mať všade so sebou. A dovoliť si to môžete nielen vďaka ich ľahkej váhe, ale aj príjemnej cene.
  • kompresorové autochladničky - dokážu poskytnúť maximálny výkon aj pri extrémnych vonkajších teplotách, navyše pri šetrnej spotrebe. Ich chladivé a mrazivé schopnosti si môžete vychutnať aj na solárny pohon, takže skutočne kdekoľvek.
  • absorpčné autochladničky - označované tiež ako hybridné autochladničky, predstavujú zlatý chladničkový stred medzi termoelektrickými a kompresorovými chladiacimi boxmi. Vynikajú svojou tichou prevádzkou a nezávislosťou na energetickom zdroji (elektrika, plyn) a zároveň šetria okolité dovolenkové prostredie.

Doprajte si osvieženie all-inclusive na cestách za čímkoľvek. S autochladničkami od nás je to osviežujúce.

Z našich najobľúbenejších chladničiek vyberáme: