Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný nosič Aguri Runner Black

Dostupnosť:
1 sada na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Dodanie kuriérom zajtra
Cena s DPH:
95 €

Váš únik za športom mimo domu už nič neobmedzí. Strešný nosič Aguri Runner Black vám s ním dokonca pomôže. Stačí ho jednoducho namontovať na klasické či integrované lyžiny a balenie sa môže začať.

Hliníkovo odolný, čierne nenápadný a vysoko praktický nosič na strechu tvorí ideálnu základňu pre ďalšie strešné doplnky, ktoré naň namontujete jednoducho, bez potreby ďalšieho náradia či špeciálnych postupov.

Prevedenie nosiča Aguri Runner Black s presahom umožňuje nastavenie šírky na rôzne typy vozidiel, kým nenápadná čierna farba ho ukryje pred neželanými pohľadmi. Ak by sa váš strešný nosič predsa len niekomu zapáčil, len tak ľahko si ho nepožičia. Anti-Theft systém ho totiž istí z oboch strán, čoho dôkazom je aj bezpečnostný certifikát B.

K moderným strešným nosičom Aguri Runner Black vám ako bonus pribalíme skvelú cenu. Strešný nosič Aguri Runner je dostupný aj v striebornej farbe.

Technické parametre – Aguri Runner Black

Nosnosť 70 kg
Rozmery 65 x 23 x 1350/1200 mm
Svetlá výška 90 mm
T-drážka áno - integrovaná guma
Uzamknutie áno
Materiál hliník – čierne prevedenie
Vhodné pre integrované a klasické lyžiny
(v balení dve dĺžky skrutiek)
Bezpečnostný certifikát B

Strešné nosiče Aguri Runner Black sú vhodné pre:

Aby sme zaručili, že vybrané strešné nosiče budú použiteľné na Vaše auto, vyberte prosím model auta. V prípade, že ste Vaše vozidlo nenašli, použite prosím vyhľadávač na stránke Strešné nosiče.