Viac informácií

Strešné boxy Yakima

Americká značka Yakima kladie dôraz na ľudí a ich potreby. A presne také sú strešné boxy Yakima – ústretové, vysoko pragmatické a v neposlednom rade moderne imidžové. A pritom sa vôbec neobmedzujú len na vybrané modely vozidiel, ale multifunkčne pokryjú takmer každý typ.

Vynálezca a veľký fanúšik veslovania Otto Lagervall sa v roku 1973 rozhodol založiť malý podnik s ručnou výrobou doplnkov pre kajaky a kanoe a postupne aj strešných nosičov v meste Yakima, Washington, USA. Niekoľko rokov na to, v r. 1979, prilákal k sebe ďalších nadšencov, ktorí podnik kúpili a presťahovali do Kalifornie. Don Banducci a Steve Cole boli obchodníci a ešte oveľa viac.

Ich novinky začali valcovať trh s autodoplnkami a s cyklonosičmi Yakima zažiarili aj na olympijských hrách v Los Angeles. Rok 2007 je pre značku Yakima ďalším významným míľnikom, kedy prekračuje hranice národných trhov a dobíja ten globálny závratnou rýchlosťou – 30 krajín za 5 rokov. V súčasnosti ponúka značka Yakima vysoko moderné autodoplnky na prevoz čohokoľvek.

Odporúčané strešné boxy značky Yakima

So strešným boxom Yakima Skybox LoPro sa nielen pohodlne zbalíte, ale aj dostanete do garáže, pod prístrešok či do iných obmedzených priestorov. Netradične nízky a pritom dostatočne priestranný strešný box zvládne akékoľvek prekážky.