Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Touring Sport 600 Titan

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber zajtra
Dodanie kuriérom 21.10.
Cena s DPH:
319,99 €

Ideálnym partnerom pre expedície všetkého druhu je strešný box Thule Touring Sport 600 Titan. Pri cestách na hory či k vode vám pomôže so zbalením všetkých nevyhnutností športového aj bežného charakteru.

Svojím strategicky zalomeným tvarom poskytuje dostatok úložného priestoru na jednej strane a láme prúdenie vzduchu na strane druhej. Kým vaša batožina sa vďaka pripevňovacím popruhom, protišmykovej podložke a centrálnemu uzamykaniu cíti bezpečne vo vnútri, vy sa môžete cítiť rovnako pri jej balení aj manipulácii s boxom Thule Touring Sport 600 Titan.

Jednoduché nasadenie na strešný nosič, patentovaný FastClick systém na bezpečné upevnenie a obojstranné otváranie pre pohodlný prístup k nákladu, to všetko zvyšuje váš komfort a šetrí vaše sily potrebné na vychutnávanie si dobrodružstva.

Moderné farebné prevedenie Titan Aeroskin pridáva strešnému boxu Thule Touring Sport 600 Titan elegantnú nenápadnosť, ktorú môžete vygradovať dynamickejším čiernym prevedením vo forme Thule Touring Sport 600 Black.

Technické parametre – Thule Touring Sport 600 Titan

Vonkajšie rozmery 190 x 63 x 39 cm
Hmotnosť 12 kg
Nosnosť 50 kg
Objem 300 l
Kapacita 3 - 4 snowboardy, 4 - 6 párov lyží s max. dĺžkou 175 cm
Upevnenie Fast-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba titánová
Upevňovacie popruhy áno