Predajňa Pneumatiky.sk

Viac informácií

Strešný box Thule Excellence XT Black

Dostupnosť:
1 ks na centrálnom sklade, osobný odber 21.12.
Dodanie kuriérom 28.12.
Cena s DPH:
1249,99 €

Excelovať pri prevoze batožiny? So strešným boxom Thule Excellence XT Black to nie je nemožné. Jeho jedinečný dizajn podporený nielen tvarom, ale aj povrchovým reliéfom a dvojfarebným prevedením robia zo strešného boxu Thule Excellence XT Black skutočne exkluzívny doplnok vášho automobilu.

Pokročilé prvky aerodynamiky vylepšené o difuzér usmerňujúci prúdenie vzduchu okolo boxu a štýlové čierno-titánové, prípadne titánovo-čierne prevedenie Thule Excellence XT Titan zvýrazňujúce X líniu v metalízovom lesku dodávajú strešnému boxu Thule Excellence XT nádych jedinečnosti.

Ďalšie hi-tech novinky typu automatická fixácia zaťaženia, integrovaný indikátor pre rýchle a bezpečné uchytenie či Thule Box Light na báze automatiky, zvýšia váš komfort aj po praktickej stránke. Vnútorná protišmyková podložka a uchytávacia sieťka ochránia batožinu aj interiér boxu pred neželanými pohybmi počas jazdy, kým centrálny uzamykací systém pred nežiaducimi návštevníkmi.

Súčasťou setu je aj ochranný obal na bezpečné skladovanie a ochranu strešného boxu Thule Excellence XT Black v čase, keď ho práve nevyužívate.

Technické parametre – Thule Excellence XT Black

Vonkajšie rozmery 218 x 94 x 40 cm
Hmotnosť 28 kg
Nosnosť 75 kg
Objem 470 l
Kapacita 4 - 5 snowboardov, 6 - 8 párov lyží s max. dĺžkou 200 cm
Upevnenie Power-Click
Otváranie Dual-Side – obojstranné, otvárací mechanizmus pružinový Dual-Force
Farba čierna lesklá + titánová metalíza
Upevňovacie popruhy áno