Viac informácií

Strešný box Northline Tirol XL čierno-biely

Dostupnosť:
Skladom
Cena s DPH:
399 €

Veľkoryso priestranný je strešný box Northline Tirol XL čierno-biely, ktorý ani vo svojej veľkosti XL nepôsobí robustne, zato odvezie až úctyhodných 460 l objemu, ktorý môže byť premietnutý do 6 – 8 ks lyží, prípadne inej, nielen športovej, výbavy. K tej sa dostanete pohodlne z oboch strán, navyše veľmi ľahko - vďaka špeciálnym vzperám Dual Force pre jednoduché otváranie kedykoľvek to potrebujete.

Vysoko odolné ABS odolá nielen slnečnému žiareniu či alpskej snehovej metelici, ale vďaka oceľovým výstužiam po celej svoje dĺžke a zosilnenému telu boxu aj nárazom vetra alebo nečakanej kolízii na ceste, ktorej prospeje aj jeho optimalizované rozloženie hmotnosti.

Široký plochý tvar zvýraznený vysokým leskom s dvojitým lakovaním opticky zoštíhľuje biely stredový pás a detaily v zadnej časti strešného boxu Northline Tirol XL v čierno-bielom farebnom prevedení. Pokiaľ uprednostňujete inofarebné riešenia, box Northline Tirol XL vám vyjde v ústrety aj v zaujímavej bielo-čiernej či čierno-striebornej kombinácii.

Technické parametre – Northline Tirol XL čierno-biely

Vonkajšie rozmery 200 x 85 x 40 cm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 80 kg
Objem 460 l
Kapacita 6 – 8 párov lyží s max. dĺžkou 185 cm
Upevnenie rýchloupínací systém kompatibilný s nosičmi všetkých veľkostí a tvaru
Otváranie obojstranné
Materiál ABS – vysoko odolné voči UV žiareniu
Farba čierno-biely
Uzamykanie 6-bodové, centrálne Dual-Force