Viac informácií

Strešný box Northline Nevada čierny

Dostupnosť:
Skladom
Cena s DPH:
329 €

Rýchlo zbaliť a vyraziť nielen do zasnežených hôr vám umožní strešný box Northline Nevada. Rýchloupínací systém si nevyžaduje žiadne náradie ani zložitú montáž, preto za športom či oddychom môžete vyštartovať tak rýchlo ako sa len dá.

Bezpečnosť svojej batožiny či posádky pritom vôbec neohrozíte, nakoľko o tú sa postará 6-bodové centrálne zamykanie s fixujúcimi popruhmi, ako aj pozdĺžne oceľové výstuže regulujúce stabilitu a optimálne rozloženie hmotnosti boxu Northline Nevada.

Tvarovo oblý, materiálovo odolný a dvojito lakovaný box Northline Nevada vďaka svojmu vysoko kvalitnému prevedeniu dlhodobo odoláva nielen záťaži počasia, pričom svojou údržbou vás nezaťaží a cenou príjemne prekvapí.

Vysoko lesklý box Northline Nevada má ozvláštnenú siluetu chvosta ako aj bočnú líniu bielym a grafitti pásom na čiernom podklade, prípadne čiernym a strieborným zvýraznením v bielom prevedení boxu. Športová línia strešného boxu značky Northline ideálne ladí so športiakmi SUV či off-roadmi, ktorých dynamický charakter ešte viac podčiarkuje.

Technické parametre – Northline Nevada čierny

Vonkajšie rozmery 200 x 85 x 40 cm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 80 kg
Objem 480 l
Kapacita 6 – 8 párov lyží s max. dĺžkou 185 cm
Upevnenie rýchloupínací systém kompatibilný so všetkými značkami strešných nosičov
Otváranie obojstranné
Materiál ABS – vysoko odolné voči UV žiareniu a odolné proti nárazu
Farba čierny
Uzamykanie 6-bodové, centrálne Dual-Force