Viac informácií

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector XL

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa

Pokiaľ klasika neprichádza do úvahy, siahnite po náhradnom zdroji. Alternatívne riešenie ku klasickým snehovým reťaziam predstavujú sektorové reťaze SnowDrive Track Sector špeciálne navrhnuté pre nákladné a dodávkové vozidlá nielen na európskych cestách.

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector sú rozdelené do sektorov, vďaka ktorým je ich hmotnosť nižšia, inštalácia pohodlnejšia a skladovateľnosť lepšia. Sektorové reťaze sa montujú v rozostupoch 3 ks na 1 koleso, teda 6 ks na jednu nápravu.

Jednoduchý skelet reťaze SnowDrive Track Sector sa skladá z dvoch oceľových retiazkových pásov upevnených na železné platničky s retiazkovým úchytom a háčikom so skrutkou.

Montáž pozostáva z uchytenia železnej časti na behúň pneumatiky, prevlečenia remeňa popod disk a následného zafixovania pomocou upínacieho mechanizmu. Rýchloupínací systém vás nenechá dlho vymrznúť a možnosť variovania počtu nasadených sektorov poskytne príležitosť na prispôsobenie sa aktuálnej situácii. Ak si nevystačíte s tromi ramenami na jednom kolese, kľudne pridajte do 6. S takýmto obutím sa zaručene dostanete všade, kde potrebujete.