Viac informácií

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa Pro 1E

Dostupnosť:
Momentálne nedostupné, informujte sa

Pokiaľ klasika neprichádza do úvahy, siahnite po náhradnom zdroji. Alternatívne riešenie ku klasickým snehovým reťaziam predstavujú sektorové reťaze SnowDrive Track Sector Europa Pro špeciálne navrhnuté pre nákladné a dodávkové vozidlá nielen na európskych cestách.

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa Pro sú rozdelené do sektorov, vďaka ktorým je ich hmotnosť nižšia, inštalácia pohodlnejšia a skladovateľnosť lepšia. Sektorové reťaze sa montujú v rozostupoch 3 ks na 1 koleso, teda 6 ks na jednu nápravu.

Trojradový reťazový rám reťaze SnowDrive Track Sector Europa Pro upevnený na železné platničky so spevným textilným remeňom a upínacím mechanizmom je v stredovej časti prepojený dvomi radmi očiek pre zosilnenie konštrukcie a lepšiu trakciu na zimnom povrchu.

Montáž pozostáva z uchytenia železnej časti na behúň pneumatiky, prevlečenia remeňa popod disk a následného zafixovania pomocou upínacieho mechanizmu. Rýchloupínací systém vás nenechá dlho vymrznúť a možnosť variovania počtu nasadených sektorov poskytne príležitosť na prispôsobenie sa aktuálnej situácii. Ak si nevystačíte s tromi ramenami na jednom kolese, kľudne pridajte do 6. S takýmto obutím sa zaručene dostanete všade, kde potrebujete.