Viac informácií

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa 2

Dostupnosť:
18 párov na sklade v Ivanke pri Dunaji, osobný odber ihneď po objednávke
Dodanie kuriérom do 22.1.

Pokiaľ klasika neprichádza do úvahy, siahnite po náhradnom zdroji. Alternatívne riešenie ku klasickým snehovým reťaziam predstavujú sektorové reťaze SnowDrive Track Sector Europa špeciálne navrhnuté pre nákladné a dodávkové vozidlá nielen na európskych cestách.

Snehové reťaze SnowDrive Track Sector Europa sú rozdelené do sektorov, vďaka ktorým je ich hmotnosť nižšia, inštalácia pohodlnejšia a skladovateľnosť lepšia. Sektorové reťaze sa montujú v rozostupoch 3 ks na 1 koleso, teda 6 ks na jednu nápravu.

Dva štíhle retiazkové pásy reťaze SnowDrive Track Sector Europa upevnené na železné platničky s pevným textilným remeňom a upínacím mechanizmom, sú v strednej časti prepojené dvomi radmi očiek pre zosilnenie konštrukcie a lepšiu trakciu na zimnom povrchu.

Montáž pozostáva z uchytenia železnej časti na behúň pneumatiky, prevlečenia remeňa popod disk a následného zafixovania pomocou upínacieho mechanizmu. Rýchloupínací systém vás nenechá dlho vymrznúť a možnosť variovania počtu nasadených sektorov poskytne príležitosť na prispôsobenie sa aktuálnej situácii. Ak si nevystačíte s tromi ramenami na jednom kolese, kľudne pridajte do 6. S takýmto obutím sa zaručene dostanete všade, kde potrebujete.